Producenci
Poznaj nas

COPHI. COFFEE SOLUTIONS.

Jesteśmy rodzinną firmą, której misją jest zapewnienie naszych Gości i Klientów, że moment z filiżanką kawy może być jedynym w swoim rodzaju doświadczeniem. Wykorzystując naszą wieloletnią praktykę w świecie kawy, postanowiliśmy zrobić różnicę i zamieszać na rynku.


KAWIARNIA

Sercem Cophi jest jego pierwsze dziecko – kawiarnia przy ulicy Hożej 58/60 w Warszawie. Przestrzeń o powierzchni jedynie 20 m2 sprzyja sąsiedzkim pogadankom, a szeroki bar każdego dnia jest miejscem testowania nowych ziaren, degustacji i cuppingów. Nie tylko wypijecie tutaj najlepszą kawę, ale możecie dostać też ziarna do domu, czy poznać akcesoria do alternatywnego parzenia kawy. Nasi bariści to kopalnia kawowej wiedzy!

Cophi znajdziecie również: przy ulicy Lwowskiej 2a, Górczewskiej 17, Solec 81 oraz Heroldów 6. W lato za to odwiedzić nas możecie w Parku Żeromskiego gdzie serwujemy lody i pyszną kawę zaraz przy placu zabaw w naszej budce "Kawka na ławkę". Współtworzymy również kilka innych butikowych projektów przy współpracy z różnymi instytucjami oraz firmami. Naszą kawę wypijecie w: Work Cafe (ul. Złota 44 w Warszawie oraz Al. Grunwaldzka 472 w Gdańśku) a także w Mindspace Hala Koszyki w Warszawie.


PALARNIA KAWY

Samodzielnie wypalamy kawę. W ofercie mamy szereg mieszanek zróżnicowanych smakowo - od lekkich, owocowo kwasowych arabik do wyraźnie orzechowych blendów z robustą. Znajdziecie u nas również ziarna typu single origin (pochodzących z jednego miejsca na świecie), które palimy zarówno jako bazę do espresso, jak i do zastosowania tzw. metod alternatywnych (chemex, drip, aeropress, itd).

Kawę dla partnerów palimy na zamówienie, aby zapewnić jej nienaganną świeżość.


HERBATA

Czarna, zielona, owocowa? Jest w czym wybierać! W naszym katalogu znajdziesz ponad 100 różnych rodzajów herbat i mieszanek suszy owocowo-ziołowych. Nasze kompozycje tworzymy na bazie naturalnych składników.


EKSPRESY, MŁYNKI I WSPARCIE TECHNICZNE

Jesteśmy oficjalnym dystrybutorem, partnerem i serwisantem ekspresów firmy Conti, znanego producenta z Monako. Zapewniamy instalację, serwis, szkolenia i wsparcie techniczne zarówno dla biur, jak i restauracji, kawiarni oraz hoteli.


EVENTY I CATERING

Zaproś nas na swoje wydarzenie! Zabierzemy ze sobą sprzęt oraz profesjonalnego baristę i stworzymy w Twojej przestrzeni namiastkę prawdziwej kawiarni. Poza przerwami kawowymi przygotowujemy również śniadania, lunche i inne cateringi w zależności od potrzeb naszych Klientów.


 

 

 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.