MISTRZOSTWA POLSKI AEROPRESS 2023 0
MISTRZOSTWA POLSKI AEROPRESS 2023

W zeszłym roku razem z palarniami i kawiarniami z całej Polski udało nam się zorganizować siedem regionalnych eliminacji do Mistrzostw Polski Aeropress. Po raz pierwszy w historii mogliście wziąć udział w tego typu wydarzeniu. Zamiast jednych zawodów w jednym mieście, było ich aż siedem! A cała ta przygoda skończyła się u nas w Cophi Solutions w Warszawie na dwudniowym mini festiwalu: gdzie mogliście wziąć udział w warsztatach, kawowych wykładach, spróbować kaw zaparzonych na brew barze przez te same palarnie, które wypaliły ziarna na poszczególne eliminacje.

Do tego odbył się pierwszy w Polsce #coffeesacksrace czyli wyścig w workach po kawie. Nie powiem działo się!

Co nas czeka w drugim sezonie #aeropresspoland?

Ten rok przyniesie Wam jeszcze więcej emocji i możliwości: bo zamiast siedmiu miast w Polsce Aeropress Poland zawita aż do CZTERNASTU! Przejedziemy nasz piękny kraj od północy aż po samo południe aby dać Wam możliwość wystartowania tam gdzie tylko będziecie chcieli.

No dobra ale nie przedłużając bo wiem, że na to czekacie: czas ogłosić wszystkie miasta, hostów, palarnie oraz daty tegorocznych eliminacji do Mistrzostw Polski Aeropress 2023!

AEROPRESS SEASON 2023 

18.03 OLSZTYN | HOUSE CAFE | LANI COFFEE
6.05 PIŁA | COFFEE MACHINE SALE
13.05 KRAKÓW | DOBRA PALARNIA KAWY
20.05 ŁÓDŹ | QUBA CAFFE
27.05 SZCZECINQUALIA CAFFE

28.05 KATOWICE | PARZYMY PRZELEWAMY | PALARNIA #BEZCUKRU
17.06 GDYNIA | BERO POLSKA | NIECZAPLA COFFEE ROASTERY 
24.06 BIAŁYSTOK | WHITE BEAR COFFEE 
1.07 GŁUCHOŁAZY | RUNTY ROASTER
7.07 WROCŁAW | GNIAZDO | PALOMA COFFEE ROASTERY
8.07 BIŁGORAJ | COFFEE AND SONS
22.07 DOŁŻYCA | HIPISÓWKA | MOMENTO ROASTERY
5.08 POZNAŃ | GUEST COFFEE CULTURE
26.08 WARSZAWA | COPHI SOLUTIONS
27.08 WIELKI FINAŁ W WARSZAWIE

Podekscytowani? Przed nami mnóstwo emocji i zaparzonych kawek! Już możecie zacząć rozgrzewać bicepsy <hehe>. Pierwsze eliminacje już za trochę ponad miesiąc w Olsztynie u House Cafe gdzie kawę wypali dla Was Lani Coffee. 

Jak będzie z rejestracją w tym roku?

Rejestracja na WSZYSTKIE eliminacje rusza dzisiaj. Obowiązuje jeden formularz do wszystkich miast: wystarczy w pierwszym pytaniu zaznaczyć do którego miasta chcielibyście się zarejestrować. Możecie wybrać więcej niż jedno miasto. Rejestracje będą zamykane na 30 dni przed eliminacjami w danym mieście, co oznacza: jeśli Olsztyn mamy 18.03 rejestracja zamknie się 18.02. 

Tego samego dnia w godzinach popołudniowych zostanie ogłoszona lista osób, które poprawnie wypełniły formularz. Następnie mają one 3 pełne dni na dokonanie wpłaty wpisowego i przysłanie potwierdzenia przelewu na adres: aeropresspoland@gmail.com w tytule emaila wpisując: Potwierdzenie przelewu AEROPRESS OLSZTYN.

Osoby które nie wpłacą wpisowego zostają usunięte z listy a na ich miejsce wchodzą osoby z listy rezerwowej. Czwartego dnia potwierdzamy listę a potem już tylko czekacie na kawę i możecie zacząć ćwiczyć do zdobycia tytułu Mistrza Polski Aeropress 2023!

LINK DO FORMULARZA

Wpisowe

Wpisowe za tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski Aeropress 2023 wynosić będzie 139 zł bilet Early Bird (obowiązuje przez 30 dni (do 11.03.2023) od dnia udostępnienia formularza rejestracyjnego) po 30 dniach (od 12.03.2023) od pojawienia się formularza opłata wynosić będzie 149 zł. Piąty start tego samego uczestnika w eliminacjach jest darmowy. 

Wpłat należy dokonać na konto najpóźniej 3 dni robocze od pojawienia się listy uczestników:

Co.Phi Uri Wollner ul. Rosy 3, 02-996 Warszawa w tytule wpisując:
(miasto eliminacji w których startujecie) AEROPRESS 2023. 

numer konta: 69 1140 2017 0000 4102 1307 3893.

Ważne: jeżeli będziecie startować w więcej niż jednych eliminacjach, należy za każde miasto dokonać oddzielnego przelewu.

Gdzie szukać informacji o Mistrzostwach Polski Aeropress 2023?

Wszystkie informacje takie jak lista osób zakwalifikowanych do eliminacji, przepisy zwycięzców, wszystkie potrzebne regulaminy czy dokumenty znajdziecie tutaj na stronie. Dodatkowo pojawiać się one będą również na Instagramie @aeropresspoland oraz Facebooku Aeropress Poland.

Sponsorzy Aeropress Season 2

Tak samo jak w zeszłym roku tak i w tym mamy przyjemność tworzyć tą edycję nie tylko z super palarniami
i kawiarniami z całej Polski ale także wspaniałe wsparcie zapewniają nam: 

 GOTOWI NA KOLEJNY SEZON AEROPRESS?

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.