Wiecie jak bardzo kochamy Comandante! Dlatego nikogo nie powinno zdziwić, że w naszej skarpetkowej kolekcji pojawił się już 3! model z motywem tych kultowych młynków. Poznajcie GRIND białe skarpetki z różową piętą i żółtym paskiem u góry. Z boku mają specjalną grafikę młynka, serca oraz kwiatów Cascary.
Nam przywodzą na myśl trochę old schoolowy tatuaż. A Wy co myślicie?
Skład: 80% czesanej bawełny, 15% poliamid (wzmocnienie dla nici, aby nasze skarpetki posłużyły na więcej niż jeden raz), 5% elastan (aby skarpeta ładnie trzymała się na nodze bez ucisku).
Pranie: polecamy prać w pralce w temperaturze wody nie wyższej niż 40 stopni. Odradzamy za to suszenie w suszarkach automatycznych, wybielanie lub prasowanie.
Skarpety w całości wyprodukowane w Polsce.
100% wegańskie.
Trochę o nas, bo tak naprawdę czym jest COPHIED?
Jesteśmy małą, kawową marką akcesoriów powstałą jako dziecko Cophi Solutions.
Prócz tego, że doskonale znamy się na kawie (o czym pewnie nie jeden raz zdążyliście się już przekonać) wpadliśmy (już kilka lat temu) na pomysł stworzenia akcesoriów dla Baristów (i nie tylko) od Baristów. Wierzymy, że jest to w stanie wzmocnić naszą małą społeczność a para kolorowych skarpet każdemu doda trochę radości.
W Cophied współpracujemy z lokalnymi artystami takimi jak: Justyna Frąckiewicz, Daria Gołąb, Mateusz Przystał. A nasze skarpety produkowane są przez naszych sąsiadów z Hożej: Kabaka. Staramy się aby wszystko było tworzone w polityce fair-trade, z ekologicznych, nieuczulających materiałów. Plakaty drukujemy w zaprzyjaźnionej drukarni.
A szalone pomysły i wzory zawdzięczamy niekończącej się wyobraźni naszego szefa: Uriego Wollnera.
Weryfikujemy, które opinie pochodzą od klientów, którzy kupili dany produkt. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne opinie.