3/14 czyli trzecie eliminacje do MPA 2023: Quba Caffe - Łódź 0
3/14 czyli trzecie eliminacje do MPA 2023: Quba Caffe - Łódź

W sobotę 20.05 eliminacje do Mistrzostw Polski Aeropress po raz pierwszy zawitają do Łodzi. Dwudziestu siedmiu zawodników zawalczy o miejsce w finale mistrzostw parząc kawę wypaloną przez łódzką palarnię Quba Caffe. Całe wydarzenie będzie miało miejsce w kawiarni Hot Air Cafe przy ulicy Piotrowskiej 217.

czytaj całość »
Mistrzowskie kawy pod Aeropress 0
Mistrzowskie kawy pod Aeropress

Chcemy by sezon aeropress trwał jak najdłużej, dlatego razem z Coffeedesk wpadliśmy na pomysł stworzenia serii kaw miesiąca specjalnie pod pressa. Będziecie mieli okazję wypróbować ziaren spod pieca wybranych hostów eliminacji w tym roku: Momento, Lani Coffee, Palarnia #Bezcukru i wiele więcej.

Po co to robimy? By szerzyć Waszą wiedzę o palarniach z całego kraju oraz aby coraz większa ilość osób miała okazję usłyszeć jakim fajnym urządzeniem jest aeropress.

czytaj całość »
Eliminacje do MPA 2023: Olsztyn - Palarnia Lani Coffee 0
Eliminacje do MPA 2023: Olsztyn - Palarnia Lani Coffee

Wiecie już, że 18.03 widzimy się w Olsztynie na pierwszych eliminacjach do Mistrzostw Polski 2023: ale czy wiecie kto wypali kawę na tę okazję? Palarnia Lani Coffee u których miłość do kawy zrodziła się ze zwykłej ciekawości i próby odnalezienie swojego miejsca na ziemi. Chodźcie poznać ich trochę bliżej.

czytaj całość »
Eliminacje do MPA 2023: Olsztyn - House Cafe 0
Eliminacje do MPA 2023: Olsztyn - House Cafe

Olsztyn otwiera tegoroczne eliminacje do Mistrzostw Polski Aeropress: sezon drugi rozpoczniemy w kawiarni House Cafe przy Starym Mieście 11/16. Jak sami o sobie piszą: Tu czas pachnie aromatyczną kawą, przyjaźń smakuje aksamitną bezą a praca rozkwita ożywczą herbatą. Nie wiem jak Wy ale ja od razu mam ochotę się ich odwiedzić i wypić filiżankę dobrej kawy w towarzystwie kawałka bezy. 

czytaj całość »
MISTRZOSTWA POLSKI AEROPRESS 2023 0
MISTRZOSTWA POLSKI AEROPRESS 2023

Chyba już wystarczająco długo się naczekaliście? Mistrzostwa Polski Aeropress 2023 wracają znacznie wcześniej niż mogliście się tego spodziewać!

Rok 2023 to dwa razy więcej miast z eliminacjami, dwa razy więcej palarni, setki uczestników, hektolitry zaparzonych aeropressów! Pot, łzy i emocje, za którymi tak bardzo tęskniliście. Bo właśnie tym są Mistrzostwa Aeropress: piękną rywalizacją, sprawdzeniem swoich umiejętności ale przede wszystkim świetną zabawą.

Czas włączyć czajniki, rozgrzać aeropressy, zmielić kawę: szykujcie się na aż 14 miast z regionalnymi eliminacjami!

czytaj całość »
Izabela Kamińska 0
62.jpg

Moim słowem mocy na pewno jest "wolność" - w znaczeniu wolności w wyrażaniu siebie, bycia sobą, podążania własną ścieżką. To numer jeden. A właściwie też dwa i trzy. Ale ważne jest też dla mnie wino, miłość, przyjaźń i zwierzęta. Banalnie. Więc skupmy się na tej wolności!

czytaj całość »
Katarzyna Jaworowska 0
60.jpg

Bardzo się też cieszę, że wśród ekipy Cophi są wierni klienci/-tki salonu Tina. Są wiernymi ambasadorami i bardzo się cieszymy, że możemy nawzajem się wspierać w tych trudnych czasach!

czytaj całość »
Magdalena Sobota 0
58.jpg

Nie przejmuj się małymi rzeczami. Przestań martwić się o to, co myślą o Tobie inni. Tylko upewnij się, że decyzje, które podejmujesz, są zdrowe zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Plus jak mój tata mawia: “Unikaj głośnych i napastliwych ludzi, są udręką ducha.”

czytaj całość »
Zuzanna Rudzińska-Bluszcz 0
56.jpg

Pandemia wybiła mnie z dobrze znanego rytmu życia: z poczucia bezpieczeństwa, ale też z rutyny. Z jednej strony pandemia zatrzymała mnie w domu: z czułością spojrzałam na nasze mieszkanie, zaczęłam gotować, sprzątać, ulepszać. Z drugiej strony - zmobilizowała do działania na rzecz tych, którzy nie mieli takiego komfortu: w oku pandemii odpalałam kampanię zachęcającą do walki z nienawiścią w internecie; współtworzyłam podręcznik bezpiecznego prowadzenia lekcji online, a później postanowiłam podjąć walkę o urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Kto wie, czy to wszystko wydarzyłoby się w przedpandemicznym rytmie mojego życia?

czytaj całość »
Ewa Bartnik 0
54.jpg

Nie mam czegoś takiego jak słowa mocy, bardziej myślę o Czerwonej Królowej – tylko po angielsku „it takes all the running you can do, to keep in the same place. If you want to get somewhere else, you must run at least twice as fast as that!”

czytaj całość »
Madame Meduse 0
52.jpg

Jakoś to będzie” - z pozoru błahe sformułowanie, ale bardzo pomaga mi w trudnych momentach. Dzięki niemu przypominam sobie, że wiele ciężkich sytuacji już rozwiązałam i jakoś z nich wyszłam, więc z tą nową też sobie poradzę.

czytaj całość »
#Ukoronowane - o co chodzi w tym projekcie? 0
48.jpg

#Ukoronowane to projekt, którego zadaniem jest podnieść Was na duchu. To był trudny rok dla nas wszystkich, ale damy radę!

Poznajcie historie 10 odważnych, pięknych i utalentowanych kobiet, które na co dzień odwiedzają nasze kawiarnie, a teraz zagościły na etykietach naszych kaw single origin oraz herbaty matcha! 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.