3/14 czyli trzecie eliminacje do MPA 2023: Quba Caffe - Łódź 0
3/14 czyli trzecie eliminacje do MPA 2023: Quba Caffe - Łódź

"Pasja do kawy potrafi pochłonąć bez reszty, zwłaszcza, kiedy dorasta się wśród kawoszy, dla których czarny napar to znacznie więcej niż napój dodający energii. A Quba Caffe to firma rodzinna, w której już drugie pokolenie z namaszczeniem traktuje aromatyczne ziarna, codziennie z uwagą wypala je w wielkim bębnie lśniącego pieca i zachwyca się każdym kolejnym łykiem idealnie zaparzonej małej czarnej. Albo dużej i mlecznej. Albo łagodnej i słodkiej.

Bo w Quba Caffe kawą cieszymy się na wiele sposobów. Chyba dlatego to, co robimy ciężko traktować nam jak pracę – to właśnie definicja naszej kawowej pasji, którą na co dzień dzielimy się z naszymi przyjaciółmi, klientami i partnerami biznesowymi." 

Quba Caffe ugości Was i nas 20.05 w Łodzi podczas już trzecich eliminacji do Mistrzostw Polski Aeropress 2023. Będzie super ciekawie! Całe wydarzenie odbędzie się w kawiarni Hot Air Cafe, do której serdecznie zapraszamy nie tylko zawodników ale również w roli widzów. Będzie można złapać paczki eliminacyjnej kawy do domu, napić się kawy na miejscu i zjeść coś dobrego z oferty Hot Air Cafe.

 

 

Komentarze do wpisu (0)

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.