Izabela Kamińska 0
62.jpg

Moim słowem mocy na pewno jest "wolność" - w znaczeniu wolności w wyrażaniu siebie, bycia sobą, podążania własną ścieżką. To numer jeden. A właściwie też dwa i trzy. Ale ważne jest też dla mnie wino, miłość, przyjaźń i zwierzęta. Banalnie. Więc skupmy się na tej wolności!

czytaj całość »
Katarzyna Jaworowska 0
60.jpg

Bardzo się też cieszę, że wśród ekipy Cophi są wierni klienci/-tki salonu Tina. Są wiernymi ambasadorami i bardzo się cieszymy, że możemy nawzajem się wspierać w tych trudnych czasach!

czytaj całość »
Magdalena Sobota 0
58.jpg

Nie przejmuj się małymi rzeczami. Przestań martwić się o to, co myślą o Tobie inni. Tylko upewnij się, że decyzje, które podejmujesz, są zdrowe zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Plus jak mój tata mawia: “Unikaj głośnych i napastliwych ludzi, są udręką ducha.”

czytaj całość »
Zuzanna Rudzińska-Bluszcz 0
56.jpg

Pandemia wybiła mnie z dobrze znanego rytmu życia: z poczucia bezpieczeństwa, ale też z rutyny. Z jednej strony pandemia zatrzymała mnie w domu: z czułością spojrzałam na nasze mieszkanie, zaczęłam gotować, sprzątać, ulepszać. Z drugiej strony - zmobilizowała do działania na rzecz tych, którzy nie mieli takiego komfortu: w oku pandemii odpalałam kampanię zachęcającą do walki z nienawiścią w internecie; współtworzyłam podręcznik bezpiecznego prowadzenia lekcji online, a później postanowiłam podjąć walkę o urząd Rzecznika Praw Obywatelskich. Kto wie, czy to wszystko wydarzyłoby się w przedpandemicznym rytmie mojego życia?

czytaj całość »
Ewa Bartnik 0
54.jpg

Nie mam czegoś takiego jak słowa mocy, bardziej myślę o Czerwonej Królowej – tylko po angielsku „it takes all the running you can do, to keep in the same place. If you want to get somewhere else, you must run at least twice as fast as that!”

czytaj całość »
Madame Meduse 0
52.jpg

Jakoś to będzie” - z pozoru błahe sformułowanie, ale bardzo pomaga mi w trudnych momentach. Dzięki niemu przypominam sobie, że wiele ciężkich sytuacji już rozwiązałam i jakoś z nich wyszłam, więc z tą nową też sobie poradzę.

czytaj całość »
#Ukoronowane - o co chodzi w tym projekcie? 0
48.jpg

#Ukoronowane to projekt, którego zadaniem jest podnieść Was na duchu. To był trudny rok dla nas wszystkich, ale damy radę!

Poznajcie historie 10 odważnych, pięknych i utalentowanych kobiet, które na co dzień odwiedzają nasze kawiarnie, a teraz zagościły na etykietach naszych kaw single origin oraz herbaty matcha! 

czytaj całość »
Betty Q 0
46.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to... Łagodność – dla siebie i innych. Bo jest ok, że czasem nie jest ok. Ciałoobecność – świadomość, że ciało jest ważne i trzeba mu robić przyjemności, żeby potem mogło się nam odwdzięczać.
I my jemu, i tak w kółko. Nie umiem znaleźć trzeciego. I to też jest ok! ;)

czytaj całość »
Monika Coś 0
42.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to... Do głowy przychodzi mi mój tatuaż z napisem „ten dzień, ten moment, ta chwila”. Te słowa padły z ust kolegi, kiedy na obozie biegowym w górach zobaczyliśmy niespodziewanie miejsce tak piękne, że niemal odebrało nam dech i mowę. To była sytuacja i chwila, kiedy wszystko wydawało się idealne, perfekcyjne i na swoim miejscu: właściwi i bliscy mi ludzie, piękna natura, ogromne przeżycia, emocje, dużo szczerego, głośnego śmiechu i chyba nawet łzy zachwytu.


czytaj całość »
Justyna Sobolewska 0
40.jpg

Twoje słowa mocy nich definicje to… "Dam radę, dasz radę, damy radę” – w różnych konfiguracjach najczęściej to powtarzam sobie albo komuś. Kiedyś miałam takie swoje zaklęcia na trudne czas: „O mój miły Augustynie, wszystko minie, minie, minie”, albo z wiersza: „jestem wszystkim czego nie mam”. Pomagały.

czytaj całość »
Sylwia Chutnik 0
38.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to... Możesz to zrobić – powtarzam sobie, żeby się wzmocnić. Oddychaj – w stresującej sytuacji pomaga ci to znaleźć równowagę. I uczucie, że poradzę sobie z każdym życiowym wyzwaniem (nawet jeśli bardzo się boję).

czytaj całość »
Karolina Kubikowska 0
36.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to... Dobro – zawsze wraca, więc bądźmy dla siebie jak najlepsi. Dzięki codziennym, nawet niewielkim gestom możemy sprawić, że świat będzie lepszy, ponieważ ta energia zacznie krążyć i wracać od człowieka do człowieka. Cierpliwość – czasami chcielibyśmy mieć siłę sprawczą na tyle mocną, żeby to, czego chcemy, stało się już, teraz, natychmiast. Cóż, wszyscy wiemy, że świat tak nie działa. Wierzę jednak, że wszystko jest po coś. Uczymy się i rozwijamy cały czas, a to, czego pragniemy, pojawi się w odpowiednim momencie. Nie wcześniej, nie później. Powtarzam to sobie codziennie. Wdzięczność – tak jak już wspominałam wcześniej, wdzięczność jest czymś, o czym często zapominamy. Ma jednak duży wpływ na nasze codzienne życie. Kiedyś, wstając rano, spróbowałam wymienić sobie pięć rzeczy, za które jestem wdzięczna, zamiast skupiać się na bólu w sercu. To ćwiczenie sprawiło, że mogłam spojrzeć na pozytywne strony mojej rzeczywistości. I ponownie, mając więcej siły, przeszłam przez dzień w lepszym nastroju, przyciągając więcej uśmiechu i tego, za co już byłam wdzięczna. To naprawdę działa!

czytaj całość »
Maria Mroux Bulikowska 0
34.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to... "Nic nie muszę" – uczę się tego, by nie stać nad sobą z bacikiem. Zazwyczaj, kiedy sobie odpuszczam, mam wyrzuty sumienia.

czytaj całość »
Joanna Poremba 0
30.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to… Energia – na tym opieram kontakt z drugim człowiekiem. Wdzięczność – codzienne docenianie tego, że dar życia jest cudem, jest ulotny i że wiele zależy od nas. Szczerość – wobec siebie i innych. Jeśli nas na nią nie stać, trzeba sobie wszystko zrewidować. Jeśli mimo trudności żyjemy w szczerości, wszystko staje się łatwiejsze, przyjemniejsze, płynniejsze. Autentyczne.

czytaj całość »
Marita Albán Juárez 0
28.jpg

Twoje trzy słowa mocy i ich definicja to… Wrażliwość to moja „superpower”; ona jest we wszystkim, co robię, i tym, jak myślę (dobrze, że to wreszcie jest trochę modne!). Muzyka jest potrzebna wszystkim jak prawa człowieka; daje mi sens, siłę i największą satysfakcję. Dzieje się to na poziomie organicznym: muzycy są uzależnieni od tej muzycznej substancji jak od ciężkich opiatów. Ciekawość ludzi – zawsze i wszędzie znajdę sobie kogoś niesamowitego, serio. 

czytaj całość »
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoplo.pl, powered by Shoper.